До землі наближається комета Neowise, яку в небі можна буде побачити неозброєним оком.
Як інформує Devon Live, небесне тіло пролетить на мінімальній відстані від нашої планети.
"Комета Neowise сьогодні перебуває в найближчій до Землі точці, і хоча комета не є найяскравішою - люди все ж можуть побачити її", - йдеться в повідомленні.
За словами глави обсерваторії Ексетер Джона Макліна, комета летить зі швидкістю 40 миль на секунду. Небесне тіло буде видно до кінця цього місяця в Північній півкулі, потім воно пройде Південну півкулю, перш ніж зануритися вглиб Сонячної системи.
Протягом місяця комету можна буде побачити на небі у вечірній час. Вона пролетить на відстані 103 мільйонів кілометрів від Землі. Загрози для Землі небесне тіло не представляє.
читайте такожПідкорили космос: SpaceX успішно запустила на МКС ракету з людьми"Ця комета пролітає приблизно раз на п'ять тисяч років. Насправді її вже тижні три видно, і ще пару тижнів можна буде за нею спостерігати. Але сьогодні вночі (24 червня) вона буде найбільш яскрава. Правда, в Москві та інших великих містах її розгледіти буде складно, тому що занадто сильно освітлені вулиці. Але можна подивитися на неї в бінокль, з допомогою нього дуже добре комету видно", – кажуть в Московському планетарії.
За словами астрономів, без збільшувальних приладів комету можна буде побачити в неосвітленій місцевості, наприклад, за містом.
"Всі знають, як виглядає сузір'я Велика Ведмедиця. Так от як раз під ковшем комету можна буде спостерігати. По часу - приблизно о першій ночі. Плюс-мінус 30 хвилин", – підсумували в планетарії.
Нагадаємо, до Землі на шаленій швидкості мчить черговий астероїд. Астрономи Національного управління по аеронавтиці і дослідженню космічного простору США (NASA) встановили, що астероїд 163348 (2002 NN4) максимально наблизиться до блакитній планеті.
Як раніше повідомлялося, астероїд в масці гігантських розмірів наблизився до Землі і пролетів повз неї на мінімальній відстані. Небесне тіло відкрили в 1998 і назвали 1998 OR.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред