Доведено марність чергового препарату в лікуванні коронавірусу

Раніше ці ліки часто використовувалося для боротьби з коронавірусної інфекцією.
Моторошні кадри з антиковидних лікарень
Вчені довели марність інтерферону при коронавірусі / facebook.com/moz.ukr

Американські вчені з'ясували, що Інтерферон бета-1а абсолютно не ефективний в лікуванні госпіталізованих діагнозом ковідна пневмонія. До таких висновків вони прийшли на фазі III клінічних випробувань противірусного препарату.

Як пише The Lancet, раніше вважалося, ін'єкції інтерферону бета-1а повинні допомагати хворим COVID-19. Проте дослідження ACTT-3, проведене Національним інститутом алергії та інфекційних захворювань США, спростувало ці припущення.

"Дослідження проводилося з 5 серпня по 21 грудня 2020 року серед 969 дорослих хворих у 63 центрах США, Японії, Мексики, Сінгапуру та Південної Кореї. 60% пацієнтів були білими (32% - латиноамериканці), 17% – чорними, 9% – азіатами, 1% – американськими індіанцями або корінними жителями Аляски", - йдеться в релізі.

Учасників випробування розподілили на дві рівні підгрупи. Одній давали інтерферон бета – 1а з ремдесівіром, а другий-плацебо з ремдесівіром. Однак в результаті з'ясувалося, що перший препарат жодним чином не позначається на захворюванні.

Нагадаємо, в МОЗ здивували моторошною статистикою про вакцинацію. З 27 тис.488 осіб, госпіталізованих з коронавірусною хворобою в Україні з 11 по 17 Жовтня 2021 року, 25 тис. 893, тобто, 94,2%, не отримали жодної дози антиковідного щеплення. Крім цього, у відомстві показали страшні фото померлих від коронавірусу.

Також раніше заввідділення анестезіології та інтенсивної терапії медзакладу Наталія Матолінець у Facebook написала моторошний пост з благанням про вакцинацію і привела в приклад страшну історію багатодітної матері, яка через коронавірус опинилася в реанімації і медики з останніх сил борються за її життя. Також вона розповіла про страшну ситуацію в реанімації Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти