Експерти заявили про небезпеку м'яса: скільки можна вживати в день

Небезпечним для навколишнього середовища є і виробництво м'яса.
Яловичина
М'ясо може бути небезпечним / ua.depositphotos.com

Британські вчені з'ясували, що червоне м'ясо робить негативний вплив на здоров'я, писати The Lancet.

Йдеться про те, що його виробництво - один з основних факторів глобального потепління, яке призводить до погіршення навколишнього середовища.

"На сектор тваринництва припадає близько 15% антропогенних викидів парникових газів (ПГГ), а також призводить до вирубки лісів, деградації земель і втрати біорізноманіття. Комітет Великобританії зі зміни клімату закликав до 2050 року скоротити споживання яловичини, баранини і молочних", – йдеться в релізі.

Крім цього, високе споживання такого продукту негативно позначається на здоров'ї людини.

"З'являється все більше доказів того, що високе споживання обробленого м'яса і в меншій мірі червоного м'яса призводить до збільшення ризику ожиріння, серцево-судинного захворювання, і деяких форм раку. ВООЗ класифікувала оброблене м'ясо як канцероген, а червоне м'ясо - як ймовірний канцероген для людини", - додають вчені.

читайте такожДієтолог назвала самий низькокалорійний і ситний сніданок: смак неймовірний, а користь дивовижнаВиходячи з цього, науково-консультативний комітет з харчування рекомендує британцям знизити споживання м'яса і їсти не більше 70 г в день.

Нагадаємо, американський дієтолог Холлі Кламер назвала страву, яка є найшкідливішим варіантом сніданку.

Також раніше Главред писав про низькокалорійний і поживний сніданок.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти