Медики радять ходити по будинку оголеним: в чому причина

Таким чином можна розглянути ознаки багатьох хвороб.
Оголеність
Оголеність-запорука здоров'я / pixabay.com

Британські вчені в галузі охорони здоров'я радять періодично ходити вдома оголеним. Це вони пояснюють метою для збереження здоров'я, пише The Sun.

Добре розглянути своє тіло, можна тільки в оголеному вигляді. І це може стати першим кроком до збереження свого здоров'я. Адже таким чином, можна побачити на тілі все нові освіти.

Одна з прихильників оголеності, каже, що вся справа в меланомі, яка на сьогоднішній день є найбільш поширеною формою раку.

Терапевт Кетті Мосс рекомендує щотижня перевіряти шкіру на наявність новоутворень.

"Робіть повне обстеження тіла на наявність асиметричних родимок, з неправильними краями, зміненим кольором або розміром більше, ніж гумовий наконечник олівця", - говорить лікар.

Відмову від одягу вдома підтримують і вчені з південно-західного медичного центру Техаського університету в Далласі, які виявили, що наявність невеликої кількості жиру на животі збільшує ризик розвитку серцевих захворювань навіть при нормальній вазі. А оголеність може допомогти виявити серцеві захворювання.

"Роздягніться, встаньте боком до дзеркала, випряміть хребет і відведіть плечі назад. Уявіть, що мотузка тягне вашу верхівку до стелі і підтягує живіт до хребта. Робіть це регулярно, і у вас розвинеться м'язова пам'ять. Згодом у вас з'явиться хороша постава", - заявив директор Брістольської фізіотерапевтичної клініки Річард Брікнелл.

За його словами, ймовірність відкладення кальцію в артеріях, що провокують утворення бляшок, виявилася в два рази вище у людей з товстою талією, ніж у власників струнких фігур.

Дивіться відео: Як доглядати за шкірою правильно

Нагадаємо, вживання хурми може спровокувати утворення в шлунку фітобезоара - щільного клубка з рослинних волокон.

Також повідомлялося, що деякі сухофрукти краще, ніж свіжі фрукти.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти