Вчені знайшли докази існування нових людських видів: що відомо

4 грудня 2024, 15:50
1000
Мета цього дослідження - заповнити прогалини в знаннях про давніх родичів людини.
Вчені знайшли докази існування нових людських видів: що відомо
Давні родичі людини / колаж: Главред, фото: pixabay, ua.depositphotos.com

Коротко:

  • Вчені виявили докази існування нового виду людини
  • Цей вид жив у Східній Азії близько 300 000 років тому

Дослідники, можливо, виявили докази існування нового виду людини під назвою Homo juluensis, який існував мільйони років тому одночасно з Homo sapiens на території сучасного Китаю.

Видання indy100 зазначає, що вважається, що Homo juluensis жили у Східній Азії близько 300 000 років тому, де вони полювали на диких коней невеликими групами, виготовляли кам'яні знаряддя праці і, можливо, обробляли шкури тварин, щоб вижити, пише Главред.

відео дня

Досі фрагменти кісток, знайдені на території Китаю, приписували денисівчанам, підвиду архаїчних людей, які жили в Азії приблизно 285 000-25 000 років тому.

Зокрема, під час аналізу вчені помітили схожість між двома видами, особливо в щелепах і зубах.

Антрополог Крістофер Бей з Гавайського університету в Маноа і палеонтолог Сюйцзе Ву з Китайської академії наук вважають, що Homo juluensis також включає в себе денисівців, але для повного розуміння цієї спорідненості потрібні додаткові дослідження.

"Це дослідження прояснює скам'янілості гомінінів, які, як правило, включають все, що не можна легко віднести до Homo erectus, Homo neanderthalensis або Homo sapiens", - сказав Бей.

Читайте також:

Homo sapiens

Людина розумна (Homo sapiens) — вид роду Людина (Homo) із родини гомінід ряду приматів, єдиний з наявних в теперішній час. Від сучасних людиноподібних мавп, крім анатомічних особливостей, відрізняється значним ступенем розвитку матеріальної та нематеріальної культури (включаючи виготовлення та використання знарядь праці), здатністю до мови та розвиненим абстрактним мисленням. Вид людина розумна сформувався у ході довгого і складного історико-еволюційного прогресу, пиши Вікіпедія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти