Вчені знайшли суперантитело, яке протистоїть всім коронавірусів

Дане антитіло може блокувати і мінімізувати виникаючі інфекції.
коронавірус маска covid-19
Антитіло володіє надздібністю / Getty

Вчені з Університету Дьюка і Університету Північної Кароліни в Чапел-Хіллі знайшли і протестували антитіло, яке здатне обмежувати важкий перебіг інфекцій різних коронавірусів, йдеться на сайті університету.

"Це антитіло має потенціал для лікування нинішньої епідемії, воно також може стати в нагоді для майбутніх спалахів, Якщо або коли інші коронавіруси перейдуть від своїх природних господарів-тварин до людей", - зазначив співавтор дослідження доктор Бартон Хейнс.

Дослідники проаналізували кров пацієнта, зараженого оригінальним вірусом SARS-CoV-1, який був зафіксований на початку 2000-х років, і інфікованого COVID-19.

Всього вони протестували 1700 антитіл, з яких 50 були здатні зв'язуватися як з вірусами SARS-CoV-1 і з SARS-CoV-2, які провокують COVID-19.

читайте такожВООЗ заявила про нездатність вакцин зупинити пандемію коронавірусу: названо єдиний вихідТаким чином вони виявили одне надпотужне антитіло.

"Це антитіло зв'язується з коронавірусом в місці, яке зберігається при численних мутаціях і варіаціях, в результаті воно може нейтралізувати широкий спектр коронавірусів", - додав Хейнс.

Подальше тестування антитіла на мишах довело, що воно може блокувати і мінімізувати виникаючі інфекції.

Нагадаємо, загальнонаціональне дослідження Центрів контролю і профілактики захворювань (CDC) показало, що мРНК-вакцини проти коронавірусу істотно краще захищають, ніж імунітет після перенесеного захворювання.

Читайте також:

Названі нові страшні наслідки коронавірусу

У МОЗ розповіли, коли чекати спаду пандемії коронавірусу

В Україні з'явилися перші ознаки стабілізації захворюваності коронавірусом-KSE

Киянка відчайдушно намагалася вберегти вихованця від коронавірусу і змусила його носити захисну маску

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти